Gdzie kupić Toyotę w Poznaniu?

Sposobów na wejście w posiadanie Toyoty jest oczywiście kilka. Można oczywiście sięgnąć po zawsze niepewne samochody używane ściągane z zagranicy, wybrać sprawdzone auta krajowe oferowane przez salony lub też kupić po prostu nowy egzemplarz. My polecamy dwie ostatnie opcje, gdyż dają one kierowcy dużo większą pewność i bezpieczeństwo zakupu. Obecnie w Poznaniu działają czterej dealerzy marki Toyota:

  • Toyota Centrum Poznań na ulicy Bobrzańskiej 5 – przy drodze wylotowej nr 433 na Kórnik.
  • Toyota Ukleja na ulicy Obornickiej 132 – przy wyjeździe na Oborniki-Piłę.
  • Toyota Bońkowscy na ulicy Platynowej 2 w Komornikach pod Poznaniem, przy drodze na nr 5 na Wrocław oraz na ul. Poznańskiej 10 w Sadach przy drodze 92 na Pniewy.
  • Toyota Outlet na ulicy Zawady 38 – salon nastawiony na sprzedaż samochodów używanych tej marki. W większości są to auta krajowe poleasingowe oraz demonstracyjne.

Co bardzo ważne, poszczególne salony samochodowe Toyoty w Poznaniu oferują dostęp zarówno do pojazdów z placu – gotowych do natychmiastowej sprzedaży, jak i pozwalają na zamówienie nowego auta w dowolnej konfiguracji. W każdym przypadku istnieje też możliwość zapoznania się z danym modelem na wystawie statycznej oraz dokonania jazdy testowej.

Toyota Ukleja

ul. Obornicka 132
62-002 Suchy Las

📞 +48 61 811 75 70

Możliwość personalizacji auta u dealera samochodowego marki Toyota

Autoryzowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy

ul. Obornicka 14
62-002 Złotkowo k/Poznania

📞 +48 61 855 28 20

Salon bezpicznych i niezawodnych samochodów

Toyota Ukleja

ul. Pilska 45
64-850 Ujście k/Piły

📞 +48 67 210 51 00

Możliwość wyboru wyposażenia spośród różnych konfiguracji w salonie samochodowym Toyota

Korzyści z zakupu Toyoty

Sieć dealerów Toyoty w Poznaniu jest więc całkiem dobrze rozbudowana. Czy jednak zakup samochodu nowego z salonu to faktycznie dobry wybór? W końcu pojazdy takie są dużo droższe od używanych, a ich wartość szybko spada po zakupie. Nie zmienia to jednak faktu, że korzyści z nabycia nowej Toyoty jest całkiem sporo:

  • Możliwość wyboru dowolnego silnika – większość modeli Toyoty oferowana jest obecnie z trzema rodzajami napędów – klasycznymi i wytrzymałymi motorami benzynowym, oszczędnymi jednostkami wysokoprężnymi oraz ekologicznymi rozwiązaniami hybrydowymi. Coraz powszechniej stosowane są też silniki elektryczne. Dzięki temu każdy może znaleźć dokładnie taką opcję, która będzie mu odpowiadać.
  • Szeroka gama wyposażenia – Toyota oferuje swoim klientom możliwość wyboru spośród różnych konfiguracji oraz wielu opcji dodatkowych. Pozwala to na korzystanie z najbardziej zaawansowanych technologii nawet w tańszych modelach, czy też wyboru mniej doposażonych wariantów w niższej cenie. Co jednak ważne, nawet najprostsze wersje posiadają podstawowe wyposażenie z zakresu bezpieczeństwa i komfortu.
  • Bezpieczeństwo – obecnie każda kolejna generacja samochodów dużo lepiej chroni pasażerów niż poprzednia. Nie inaczej jest w przypadku Toyoty, która dzięki użyciu bardzo wytrzymałych materiałów, specjalnych konstrukcji pochłaniających energię oraz nowoczesnych pasów i poduszek powietrznych pozwala na uzyskanie świetnych wyników w tekstach zderzeniowych. Coraz powszechniejsze są też systemy asystujące kierowcom oraz rozwiązania aktywnie reagujące np. na nieplanowaną zmianę pasa, obecność auta w martwej strefie czy też automatycznie hamujące przed przeszkodami.
  • Niezawodność – z całą pewnością nowe samochody będą też dużo mniej awaryjne niż modele używane – szczególnie te, z nieznaną przeszłością. Ponadto każda Toyota z salonu jest też objęta opieką gwarancyjną, a wszystkie modele tej marki od lat uznawane są za jedne z najmniej awaryjnych na rynku.
  • Atrakcyjne finansowanie – dealerzy Toyoty oferują obecnie kilka ciekawych sposobów na wejście w posiadanie nowego samochodu. Oprócz zakupu za gotówkę i klasycznych kredytów dostępne są także oferty leasingu oraz 3-4 letnich kredytów z niską ratą miesięczną i gwarantowaną kwotą odkupu.
  • Wysoka cena odsprzedaży i tanie utrzymanie – bardzo ważną kwestią związaną z opłacalnością zakupu auta z salonu jest też jego ostateczny koszt. Składa się na niego cena nabycia, ubezpieczeń, przeglądów i napraw, codziennej eksploatacji oraz wartość końcowa – w chwili sprzedaży. W przypadku Toyoty współczynnik ten kształtuje się bardzo atrakcyjne, gdyż samochody tej marki dobrze trzymają cenę, a ich eksploatacja jest tania. Co więcej, wiele salonów oferuje też dodatkowe rabaty dla stałych klientów.

Jeśli przekonały cię korzyści z zakupu nowej Toyoty, to z pewnością powinieneś odwiedzić któregoś z poznańskich dealerów tego koncernu – wybrać tam idealny dla siebie model i cieszyć się naprawdę nowoczesnym samochodem!