Salony samochodów Toyota

Za zakupem nowego samochodu z salonu, a w szczególności któregoś z modeli Toyoty, przemawia więc bardzo wiele argumentów. Dlatego też warto już dziś zapoznać się z siecią dealerską tej marki, która prężnie działa na terenie całej Polski. Obecnie salony Toyoty znaleźć można zarówno w największych miastach, takich jak Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław czy Poznań, jak i w wielu mniejszych miejscowościach. Wszystkie one zapewniają z kolei wysoką jakość obsługi, możliwość przeprowadzenia jazd próbnych oraz zamówienia dowolnych modeli. Ciekawą opcją są też samochody używane z salonów Toyoty – czyli pojazdy poflotowe lub pozostawione w rozliczeniu. Warto je polecić ze względu na sprawdzony stan, roczną gwarancję oraz atrakcyjne ceny. Serdecznie zapraszamy do wszystkich dealerów Toyoty!

Toyota Romanowski Kraków

ul. Aleja Bora-Komorowskiego 6
31-466 Kraków

📞 12 390 76 46

Sprzedaż samochodów, które cieszą się sporą popularnością w Polsce. Dealer samochodowy marki Toyota

Toyota Ukleja

ul. Obornicka 132
62-002 Suchy Las

📞 +48 61 811 75 70

Salon samochodowy fabrycznie nowych aut marki Toyota

Autoryzowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy

ul. Obornicka 14
62-002 Złotkowo k/Poznania

📞 +48 61 855 28 20

Sprzedaż samochodów z zerowym przebiegiem. Dealer marki Toyota

Toyota Ukleja

ul. Pilska 45
64-850 Ujście k/Piły

📞 +48 67 210 51 00

Dealer bezpiecznych i komfortowych samochodów marki Toyota

Dlaczego warto kupić Toyotę prosto z salonu?

Statystyki sprzedaży nie kłamią. Toyota od kilku lat znajduje się w czołówce najchętniej wybieranych marek samochodów – i to zarówno w Polsce, jak i na świecie. Z całą pewnością świadczy to o niej bardzo pozytywnie, gdyż oznacza, że jej auta cieszą się naprawdę dużym zaufaniem zarówno klientów indywidualnych, jak i firm. Nie powinno więc dziwić, że modele takie, jak Aygo, Yaris, Auris, CH-R czy nowa Corolla są tak częstym widokiem na polskich drogach. W tym miejscu warto jednak pochylić się na chwilę nad pytaniem – czy naprawdę warto kupić nowy samochód z salonu? Nie da się ukryć, że w ostatnich latach narosło w tej kwestii sporo mitów, a wiele osób wprost uważa, że jest to kompletnie nieopłacalne. Warto jednak zwrócić uwagę na cztery kwestie:

  • Niezawodność – bez wątpienia nawet nowy samochód może ulec awarii. Na pewno jednak prawdopodobieństwo zarówno małych, jak i poważnych defektów rośnie z wiekiem. Auto z salonu zawsze jest też objęte gwarancją – w 2019 roku w przypadku Toyoty wynosi ona 3 lata lub 100 tys. km. Sprawia to, że potencjalne problemy nie będą obciążać portfela kupującego. Na koniec warto też dodać, że nawet w przypadku awarii z reguły można liczyć na samochód zastępczy – często w ramach dealerskiego pakietu ubezpieczeń.
  • Bezpieczeństwo – od chwili wprowadzenia regularnych testów zderzeniowych wszyscy producenci przykładają olbrzymią wagę do zapewnienia odpowiedniej ochrony pasażerów. Co warte uwagi, obecnie coraz częściej stosowane są też aktywne systemy, pomagające w uniknięciu kolizji. Dlatego też kupując nowy samochód można mieć pewność, że będzie on bezpieczniejszy niż porównywalny model kilku czy kilkunastoletni.
  • Finansowanie – mówiąc o tym, czy warto zdecydować się na auto z salonu, z reguły podkreśla się też jego wysoki koszt oraz utratę wartości podczas użytkowania. Jest to oczywiście prawda. Trzeba jednak pamiętać, że auta krajowe przy odsprzedaży są dużo lepiej wyceniane, niż te sprowadzane z zagranicy. Pojazdy Toyoty stosunkowo dobrze utrzymują też wartość. Ponadto w przypadku zakupu na raty dealerzy oferują dużo lepsze warunki – w porównaniu z klasycznymi kredytami konsumpcyjnymi. Na koniec warto też dodać, że często koszty eksploatacji nowych samochodów są zauważalnie niższe, niż pojazdów już wyeksploatowanych.
  • Nowość – ostatnią bardzo ważną zaletą aut salonowych jest ich brak przebiegu. Wbrew pozorom ma to spore znaczenie nie tylko psychologiczne. Będąc pierwszym właścicielem, ma się bowiem pełny wpływ na sposób docierania i późniejszej eksploatacji pojazdu. To z kolei w sposób bezpośredni przekłada się na zużycie poszczególnych elementów.