Gdzie kupić Renault w Krakowie?

Polscy klienci chętnie kupują zarówno nowe, jak i używane egzemplarze. W segmencie osobowym są to przede wszystkim popularne od lat 90. modele Twingo, Clio oraz Megane. Wśród większych pojazdów od lat renomą cieszą się takie samochody jak Scenic, Kangoo i Espace. Od kilku lat rośnie także rynek SUV-ów i crossoverów, co widać w ofercie francuskiej firmy na przykładzie popularnych modeli Captur, Koleos czy Kadjar. Sprawdzony dealer z Krakowa jest także w stanie sprowadzić lub sprzedać od ręki auto elektryczne – Zoe – czy dostawcze Trafic lub Master.

Wielu kierowców preferuje egzemplarze krajowe, czyli niesprowadzane z zagranicy i nie używane, a kupione od pierwszego sprzedawcy, prosto z salonu autoryzowanego dealera. To nie powinno dziwić, ponieważ francuski producent cieszy się dobrą opinią, a najnowsze samochody zawsze spełniają najwyższe standardy komfortu i bezpieczeństwa. W przypadku Renault docenia się między innymi wygodne siedzenia dla kierowców i pasażerów, liczne systemy ułatwiające prowadzenie i chroniące przed potencjalnymi zagrożeniami, a także wysokojakościowe podejście do poszczególnych układów, dzięki czemu auta nie są szczególnie awaryjne czy drogie w utrzymaniu.

Kupując samochód z salonu ma się pewność, że jest on pozbawiony wad charakterystycznych dla pojazdów z drugiej, trzeciej czy czwartej ręki. Im starszy i im tańszy na rynku wtórnym egzemplarz, tym większe prawdopodobieństwo, że trzeba będzie zainwestować w naprawę. Tymczasem w samochód od dealera po prostu się wsiada i odjeżdża, doceniając wszystkie zalety wynikające z produkcji zgodnie z najnowszymi trendami i standardami.

Renault, Dacia Anndora Kraków - Salon i Serwis

ul. Aleja 29 Listopada 149
31-406 Kraków

📞 12 345 38 20

Serwis samochodów marki Renault

Auto Spektrum Kraków - Dealer Renault i Dacia

ul. Aleja Powstańców Śląskich 24
30-570 Kraków

📞 12 384 84 13

Oryginalne części zamienne oraz serwis samochodów marki Renault w Krakowie

Antoni Łyko Sp. z o.o.

ul. Aleja Pokoju 63
31-564 Kraków

📞 12 683 99 00

Salon samochodowy sprzedający auta dostosowane do klienta. Samochody fabrycznie nowe oraz używane

Jakie są zalety zakupu Renault z salonu

Nowe samochody wyprodukowane przez francuski koncern, a dostępne w autoryzowanym serwisie w Krakowie ściśle odpowiadają na zapotrzebowanie wszystkich klientów. Jak wiadomo, poszczególne modele – nieważne, czy mówimy o Clio, Megane, Koleos, czy Trafic – zawsze różnią się wersjami wyposażeniowymi i rozmaitymi parametrami o większym lub mniejszym znaczeniu dla konkretnego kierowcy. Niemniej jednak kupując auta używane, trudno trafić na wymarzony pojazd, który spełnia wszystkie pożądane kryteria – od pojemności silnika i rodzaju paliwa, przez liczbę poduszek powietrznych i dodatkowe systemy bezpieczeństwa, po kolor lakieru i rodzaj wyświetlacza. Czy ma to naprawdę tak duże znaczenie? Oczywiście. Chociażby Renault Megane z jednego rocznika można kupić w takich wersjach wyposażeniowych jak Life, Business, Limited, Intens, GT Line, R.S., R.S. Trophy.

Aby wybrać najlepszy model do swoich potrzeb, warto skonsultować wybór z pracownikiem salonu – to kolejna zaleta wizyty u autoryzowanego dealera. Auta krajowe warto nabywać świadomie i posiadając wszystkie możliwe informacje na ich temat. Na rynku wtórnym często dochodzi do pewnych nadużyć, gdy sprzedawca używanego modelu zataja ważne informacje na temat rzeczywistego stanu pojazdu lub nie potrafi doprecyzować istotnych kwestii. Tymczasem sprzedawca z autoryzowanego salonu udziela potwierdzonych, sprawdzonych informacji i dzieli się wiedzą na temat każdego aspektu funkcjonalności danego egzemplarza.

Kierowcami samochodów Renault są Polacy w każdym wieku, wykonujący różne zawody, oczekujący diametralnie różnych cech od pojazdów, które decydują się zakupić. Ważne, aby dealer dostosowywał ofertę ściśle do indywidualnych potrzeb, oferując najlepsze możliwe auta w korzystnej cenie. Nowy egzemplarz jest mało awaryjny, nowocześnie wyposażony, dużo warty i niezawodny w zastosowaniach wskazanych przez producenta. Daje pewność, której potrzebuje się na drogach nie tylko w samym Krakowie, ale i na długich, dalekich trasach.