Salony Renault

Każda osoba, która zastanawia się nad zakupem Renaulta z salonu, z pewnością jest też zainteresowana siecią dealerów tej marki. Na szczęście jest ona dość rozbudowana. W dużych miastach takich jak Kraków czy Poznań znaleźć można nawet kilka salonów tych aut. Dzięki temu nie trzeba daleko jeździć, by obejrzeć i przetestować modele takie, jak Clio, Megane, Captur, Talisman czy Scenic. Co warte dodania, ciekawą opcją mogą okazać się też samochody używane z salonu Renault. Wśród nich znaleźć można prawie nowe pojazdy demonstracyjne, 2-3 letnie samochody poflotowe oraz różne, z reguły krajowe auta zostawiane w rozliczeniu po dokonanych zakupach. Wszystkie one wyróżniają się dobrymi cenami oraz sprawdzoną jakością – potwierdzaną przez danego dealera roczną gwarancją. Zapraszamy do zapoznania się z ofertami samochodów Renault z salonów samochodowych w Poznaniu i Krakowie!

Auto Compol S.A.

ul. Kazimierza Wielkiego 1
61-001 Poznań

📞 61 858 11 60

Sprzedaż modnych modeli aut marki Renault w salonie samochodowym

Auto Compol S.A.

ul. Rivoliego 2B
62-030 Luboń

📞 61 810 21 30

Sprzedaż samochodów wyposażonych w nowoczesną technologię

Renault Pieluszyńska

ul. Obornicka 137
62-002 Suchy Las

📞 61 811 60 61

Salon samochodowy różnych kategorii aut

Auto Compol S.A.

ul. Dąbrowskiego 449-451
60-451 Poznań

📞 61 625 29 41

Salon samochodowy sprzedający auta z roczną gwarancją

Renault, Dacia Anndora Kraków - Salon i Serwis

ul. Aleja 29 Listopada 149
31-406 Kraków

📞 12 345 38 20

Serwis samochodów marki Renault

Auto Spektrum Kraków - Dealer Renault i Dacia

ul. Aleja Powstańców Śląskich 24
30-570 Kraków

📞 12 384 84 13

Oryginalne części zamienne oraz serwis samochodów marki Renault w Krakowie

Czy warto kupić Renault prosto z salonu?

Bez wątpienia dla wielu kupujących design samochodów jest bardzo ważny. Dlatego też poszczególne koncerny bardzo mocno starają się, by ich modele były modne i wyróżniały się z tłumu. Praktycznie od zawsze jednym z liderów w tym zakresie był Renault, którego nowe auta naprawdę trudno pomylić z jakąkolwiek inną marką. I wbrew pozorom jest to ich duża zaleta. Nie jest to jednak jedyny powód, dla którego warto wybrać samochód z salonu od tego producenta. Innymi plusami takiego rozwiązania, są:

  • Wygoda – samochody Renault praktycznie zawsze kojarzyły się z zapewnianiem wysokiego komfortu podróżnych, uzyskiwaną dzięki wygodnym fotelom i odpowiednio zestrojonemu zawieszeniu.
  • Właściwości jezdne – o ile wiele lat temu miękkie zawieszenia tej marki sprawiały problemy przy szybkim pokonywaniu zakrętów, to dziś nie ma już z tym problemu. Kupujący mogą też wybrać modele wyposażone w kilka trybów jazdy, czy też typowo sportowe egzemplarze ze znaczkiem RS. Te ostatnie w zgodnej opinii ekspertów prowadzą się doskonale i dostarczają mnóstwa emocji.
  • Nowoczesne technologie – Renault oferuje obecnie wiele innowacyjnych technologi i sprawdzonych rozwiązań technologicznych, które wpływają na użytkowanie pojazdów.
  • Finansowanie – dobre warunki w tym zakresie są oczywiście kluczowe dla każdej osoby chcącej kupić nowe auto prosto z salonu. Dlatego też każdy dealer Renault może zaproponować kilka różnych możliwości kredytowych, które z pewnością ułatwią nabycie wymarzonego pojazdu.
  • Cena – na koniec warto też dodać, że ceny nowych modeli tego francuskiego koncernu są korzystne, szczególnie względem konkurencji.

Czy więc warto kupić nowy samochód z salonu Renault? Z całą pewnością tak!

Renault Laguna – królowa lawet?

Wokół zagadnienia wyboru samochodu w Polsce w ostatnich latach narosło wiele mitów. Część z nich wynika z historii producentów, podłożem innych są z kolei braki w wiedzy lub czerpanie jej z niewiarygodnych źródeł. Nie inaczej jest w przypadku samochodów z rąbem na masce, które nie cieszą się zbyt dobrą opinią – choć większość osób tak naprawdę nie wie dlaczego. Twierdzenia, jakoby auta Renault były królowymi lawet, są związane z faktycznie dość przeciętnym modelem Laguna drugiej generacji. Co jednak warte podkreślenia, samochód ten w chwili powstania był niezwykle nowoczesny i bezpieczny. Trapiły go jednak problemy z zawieszeniem czy elektroniką, które na pewno utrudniały eksploatacje. Z drugiej jednak strony typ ten posiadał bardzo pewne silniki oraz zapewniał użytkownikom przestronną kabinę i niezły komfort. W tym miejscu warto też podkreślić, że praktycznie każdy producent ma na koncie niezbyt udane modele, którym powszechnie zdarzały się dużo poważniejsze awarie czy problemy. Dlatego też z całą pewnością nie warto brać motoryzacyjnych stereotypów na poważnie. Szczególnie że w zgodnej opinii specjalistów nowe Renaulty mają swoim nabywcom sporo do zaoferowania.