Gdzie kupić Mercedesa w Krakowie?

Posiadanie własnego pojazdu sygnowanego charakterystycznym, gwiaździstym logo, które jest znane na całym świecie, stanowi marzenie wielu kierowców. Zakup nowego pojazdu prosto od autoryzowanego dealera tym bardziej jest pożądany, ponieważ stanowi gwarancję korzystania z najnowocześniejszego modelu dostępnego na rynku. Podsumowując – warto wybrać punkt Mercedesa w Krakowie, w którym kupuje się auta nowe, ekscytujące każdego miłośnika niemieckiej, a ogólniej europejskiej motoryzacji w jej najlepszym wydaniu.

Nowoczesny salon samochodowy jest miejscem, z którego można wyjechać za kierownicą A-, B-, C-, E-, S-, V- czy X-klasy, nie wspominając o równie imponujących seriach i modelach w rodzaju elektrycznego SUV-a EQC, sedana CLA lub CLS, cabrio CLK czy masywnego GLS. Te charakterystyczne skróty są doskonale znane nie tylko najzagorzalszym fanom „osobówek” koncernu Daimler AG i marki ze Stuttgartu.

Jan Kosmowski Mercedes-Benz

ul. Ofiar Dąbia 2b
31-566 Kraków

📞 12 417 57 07

Salon samochodowy niemieckiej marki Mercedes

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o., Sp. k.

ul. Armii Krajowej 21
30-150 Kraków

📞 12 639 55 00

Salon samochodowy, który jest wyznacznikiem jakości

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o., Sp. k.

ul. Zawiła 3
30-418 Kraków

📞 +48 12 298 42 20

Salon samochodowy, który sprzedaje auta dostosowane do klienta

Jakie są zalety zakupu Mercedesa z salonu?

Każdy, kto myśli zakupie auta od dealera, zapewne rozważa lub rozważał także zainwestowanie w używane pojazdy, choćby i tej samej marki. Posiadając jednak określone zasoby, zdecydowanie warto postawić na krajowy samochód, bez konieczności kupowania go na rynku wtórnym.

Pierwszym argumentem może być bezpieczeństwo transakcji. Kupując z drugiej, trzeciej ręki, nigdy nie ma się pewności, czy pojazd jest w 100% sprawny. Skoro ktoś się go pozbywa, istnieje ryzyko, że stoi za tym trudna lub nieopłacalna w naprawie usterka. Poza tym eksploatowany egzemplarz nie będzie przecież młodszy – 8-letnie auto po 5 latach jest 13-letnim, a nowy zaledwie 5-letnim.

Pracownicy salonu Mercedes w Krakowie są zobowiązani do przekazywania zainteresowanym klientom wszystkich niezbędnych informacji. Ich specjalnością powinna być i jest prezentacja wszelkich nowoczesnych rozwiązań stosowanych aktualnie w modelach niemieckiego producenta.

Skoro już o tym mowa, warto podkreślić, że nowe pojazdy produkowane przez niemiecki koncern wyróżniają się niespotykanym wcześniej poziomem wyposażenia. W zasadzie można by w tym miejscu wspomnieć o każdym detalu wybranego modelu – lakierze, karoserii, silniku, szybach, układach bezpieczeństwa, tapicerce, ergonomii. Nowoczesne warianty wyposażeniowe zostały zaprojektowane tak, aby zarówno kierowcy, jak i pasażerowie, czuli nieustanny komfort wynikający z posiadania auta marki Mercedes.

Nic dziwnego, że pojazdy zachodniego koncernu cieszą się tak dużym uznaniem wśród biznesmenów i ogólnie osób, które często podróżują, a każdy kilometr chcą pokonywać dynamicznie, bezpiecznie i komfortowo. Akurat w przypadku tej marki wszystkie pożądane, najważniejsze cechy łączą się w jednym bez względu na to, czy chodzi o SUV-y, sportowe coupe, czy luksusowe limuzyny z najwyższej półki.

Warto przypomnieć, że tylko w autoryzowanym punkcie można zamówić dowolną wersję wyposażeniową, a sprzedawca jest w stanie spełnić indywidualne życzenia związane ze specyfiką pojazdu. Kupując auto używane od topowego, niemieckiego producenta, trzeba zaś wybierać spomiędzy dostępnych kolorów, silników czy wariantów wyposażeniowych. A ten wybór nie zawsze jest szeroki, by nie powiedzieć, że zmusza do niechcianych kompromisów.

Krakowski salon jest idealnym miejscem na zakup nowoczesnego, luksusowego, wygodnego i bezpiecznego pojazdu osobowego, którego wartość nie budzi żadnych wątpliwości. Doradcy czekają na zaprezentowanie pełnego wachlarza możliwości w obecnym roczniku, funkcjonalności oraz estetyki zarówno popularniejszych, jak i bardziej limitowanych modeli SUV-ów, limuzyn, hatchbacków, kombi, coupe, kabrioletów, sedanów czy crossoverów.