Salony Mercedes

Z całą pewnością zakup nowego mercedesa z salonu będzie więc dobrym rozwiązaniem. A co zrobić w momencie, gdy nas na takiego nie stać? Wtedy idealną opcją powinny być samochody używane od sprawdzonych dealerów tej marki. Co bardzo ważne, wśród nich większość stanowią auta krajowe, które dodatkowo są dokładnie przebadane przez ASO i po prostu pewne – czego dowodzi roczna gwarancja. Dobrą informacją dla wszystkich chętnych do nabycia nowego mercedesa jest też obecność rozbudowanej sieci dealerskiej tego koncernu w Polsce. Dzięki temu salony "z gwiazdą" można znaleźć w praktycznie każdym większym mieście – w tym oczywiście w Krakowie czy Poznaniu. Na pewno więc warto je odwiedzić przed podjęciem zakupu konkretnego modelu. Pozwoli to na szczegółowe zapoznanie się z ofertą i dostępnymi opcjami. Co na pewno ułatwi dokonanie najlepszego wyboru!

Mercedes-Benz Duda-Cars

ul. Ptasia 4
60-319 Poznań

📞 +48 61 864 44 44

Sprzedaż używanych modeli marki Mercedes od sprawdzonych dealerów

Van ProCenter

ul. Gottlieba Daimlera 21
62-001 Golęczewo

📞 +48 61 623 52 00

Nowe oraz używane samochody dostawcze Mercedes

Legends Duda-Cars

ul. Gottlieba Daimlera 21
62-001 Golęczewo

📞 +48 61 623 52 00

Salon samochodowy legendarnych aut marki Mercedes

MB Poznań – dealer samochodów

ul. Gottlieba Daimlera 5
62-052 Komorniki

📞 +48 61 658 20 00

Autoryzowany salon Mercedes Poznań

Mercedes-Benz Voyager Group

ul. Świętego Michała 20
61-023 Poznań

📞 +48 61 628 66 90

Salon samochodów marki Mercede-Benz

Jan Kosmowski Mercedes-Benz

ul. Ofiar Dąbia 2b
31-566 Kraków

📞 12 417 57 07

Salon samochodowy, który jest wyznacznikiem jakości

Mercedes-Benz MB Motors

ul. Bolesława Krzywoustego 71
61-144 Poznań

📞 +48 61 668 63 00

Sprzedaż samochodów niemieckiej marki Mercedes

Mercedes-Benz Duda-Cars

ul. Balonowa 55
64-100 Leszno

📞 +48 65 526 04 00

Sprzedaż samochodów z roczną gwarancją

Mercedes-Benz Duda-Cars

ul. Olsztyńska 1
51-423 Wrocław

📞 +48 71 780 08 00

Dealet wysokiej jakości samochodów marki Mercedes

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o., Sp. k.

ul. Armii Krajowej 21
30-150 Kraków

📞 +48 61 864 44 44

Auta klasy premium dostępne u dealera samochodów marki Mercedes

Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o., Sp. k.

ul. Zawiła 3
30-418 Kraków

📞 +48 12 298 42 20

Luksusowe samochody sprzedawane z roczną gwarancją

Czy warto kupić Mercedesa prosto z salonu?

Bez wątpienia koncern ze Stuttgartu na swoją pozycję mocno zapracował. W końcu kolejne jego modele zawsze uznawane były za niezwykle luksusowe, innowacyjne oraz bezawaryjne. Co więcej, nawet pojedyncze wpadki, które zdarzają się przecież wszystkim markom, często udawało się Mercedesowi przekuć w sukces – jak np. w przypadku mercedesa klasy A W168. Wszystko to sprawiło, że od wielu lat samochody z gwiazdą na masce są niezwykle chętnie wybierane zarówno jako nowe, jak i używane. Niestety jednak jakość kosztuje, przez co wiele osób zastanawia się, czy zakup auta tej marki z salonu ma w ogóle sens. Naszym zdaniem za decyzją taką przemawiają co najmniej trzy argumenty:

  • Bezawaryjność – ogólnie rzecz biorąc, większość modeli Mercedesa należy do bardzo rzadko psujących się samochodów. Co jednak jasne, każde urządzenie może ulec uszkodzeniu, szczególnie w przypadku, gdy było niewłaściwie użytkowane lub serwisowane. Kupując leciwy model, nigdy nie ma się więc pewności, czy nie trapią go jakieś problemy oraz, czy jego historia jest bezwypadkowa. Handel mercedesami z zagranicy jest zresztą bardzo intratny, przez co prawdopodobieństwo wpadnięcia na przysłowiową 'minę' jest naprawdę duże. Warto do tego dodać, że z racji używania bardzo zaawansowanych rozwiązań, części zamienne do mercedesów nie należą do tanich. Z kolei w przypadku nowego modelu dokładnie wiemy, jaka jest jego historia oraz sposób użytkowania – a w przypadku ewentualnych problemów nasz portfel i czas chroni gwarancja.
  • Innowacyjność – praktycznie każdy nowy mercedes w chwili produkcji należy do światowej czołówki pod względem zastosowanych technologii. Jednak z drugiej strony, postęp w technice, a szczególnie systemach elektronicznych jest na tyle szybki, że nawet najbardziej innowacyjne rozwiązania już po kilku latach przestają na kimkolwiek robić wrażenie. Zjawisko to dotyczy szczególnie systemów wspomagania jazdy czy aktywnych układów bezpieczeństwa. Dlatego też wybór najnowszego modelu marki Mercedes prosto od dealera, daje gwarancję, że będzie on faktycznie nowoczesny i bezpieczny.
  • Jakość – w każdej dyskusji o zakupie mercedesa warto też podkreślić kwestię jakości i komfortu. W końcu przecież każdy sprawny samochód dowiezie kierowcę i pasażerów z punktu A do B. Jednak mało który zapewni takie warunki jak ten z gwiazdą na masce. Co więcej, w przypadku nowego mercedesa komfort jest rozumiany bardzo szeroko. Dotyczy on zarówno szeroko pojętych wrażeń estetycznych, jak i odczuć z samej jazdy. Te pierwsze opierają się oczywiście na spójnym i ciekawym designie czy wysokiej jakości materiałach wykończeniowych. Przyjemność z podróżowania zapewniają z kolei takie elementy, jak odpowiednie zawieszenie, wygodne i dobrze wyprofilowane fotele oraz kanapa, wysokiej jakości nagłośnienie czy też mnóstwo przydatnych dodatków, które sprawiają, że zarówno kierowca, jak i pasażer czują się po prostu dobrze.